Przejdź do treści

Automat do drinków Mixologiq – bo barman to nie tylko człowiek!

  automat do drinków Mixologiq

  Gdy impreza dopracowana jest w najmniejszych szczegółach, a jej plan dopięty na ostatni guzik, warto zastanowić się nad efektem WOW, który Twoi goście zapamiętają na bardzo długo. Dla jednych mogą to być efekty specjalne, jak ciężki dym, pokazy pirotechniczne, dla innych wyjątkowe animacje dla dzieci lub dron, a dla lubiących trunki – automat do drinków Mixologiq. Zadowoli on kubki smakowe zarówno tych, którzy gustują w koktajlach bezalkoholowych, jak i gości, którzy nie wylewają za kołnierz. Wielu zapewne zastanawia się w tym momencie, co to za wynalazek? To jednak nic innego niż maszyna, która pełni rolę automatycznego barmana. Zastępuje w tej roli (niejednokrotnie mało wydajnego) człowieka.

  Automat do drinków Mixologiq w prosty i szybki sposób uatrakcyjni przebieg każdej imprezy, bez względu na jej charakter. Niezależnie od tego, czy organizujesz spotkanie firmowe, konferencję, szkolenie, spotkanie rodzinne, prywatne, urodziny, piknik, festiwal, wieczór ze znajomymi, a nawet wesele – jesteśmy przekonani, że mobilny barman sprosta wszystkim wymaganiom zarówno Twoim, jak i Twoich gości. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna – pozwala na wykonanie pysznego i kolorowego drinka już w 30 sekund. Droga od momentu wciśnięcia przycisku na panelu urządzenia do uchwycenia szklanki z napojem jest też niezwykle efektowna. Cały proces tworzenia napoju jest widoczny, co również świadczy o atrakcyjności urządzenia. Mobilny bar nie zakończy swojej działalności w najmniej odpowiednim momencie – serwuje drinki zwykle przez cały czas trwania imprezy.

  Wyjątkowy design i prostota obsługi

  2 kliknięcia i 30 sekund – tyle wystarczy, by podczas imprezy uraczyć gościa niecodziennym trunkiem. W tym celu niepotrzebny jest człowiek – wystarczy wynająć automat do drinków Mixologiq. Show, jakie zapewnia on podczas przygotowywania koktajli, jest równie interesujące co występy barmanów na żywo podczas różnego rodzaju eventów. Jest to również niecodzienne rozwiązanie. Nieczęsto przecież spotykamy na eventach maszynę zastępującą człowieka.

  Użytkownik urządzenia może ustawić indywidualne menu koktajlowe, odpowiadające jego potrzebom, wykorzystując intuicyjny interfejs. Mixologiq ma wgranych 100 personalizowanych przepisów na drinki alkoholowe i bezalkoholowe. Najpopularniejszymi, wybieranymi przez gości naszych klientów, są: Mojito, Caipirinha, Daiquiri, Margharita, Blue Lagoon, Piña colada, Cosmopolitan, Sex on the Beach. Lista trunków jest oczywiście o wiele dłuższa, o czym możesz przekonać się sam, decydując się na towarzystwo w pełni zautomatyzowanej maszyny do drinków Mixologiq podczas Twojej imprezy. Bardzo łatwym procesem jest również konfigurowanie indywidualnych przepisów, które w każdej chwili można wgrać w urządzenie.

  Automat do drinków Mixologiq ma atrakcyjny, ale stonowany design. Nadaje się zatem nie tylko na eventy młodzieżowe typu osiemnastki, ale również wesela z klasą, spotkania firmowe, bankiety, gale i inne uroczystości. Dzięki prostocie i intuicyjności obsługi koktajl może wykonać dla siebie osoba w każdym wieku. Choć na pierwszy rzut oka urządzenie może stanowić zagadkę zwłaszcza dla przedstawicieli starszych pokoleń, szybko oswajają się oni z maszyną i również stanowią grono zadowolonych odbiorców. Z możliwości urządzenia mogą korzystać również dzieci, dla których przyrządza ono bezalkoholowe napoje.

  Automat do drinków Mixologiq – czemu zawdzięcza popularność?

  W obecnych czasach obsługa i organizacja eventów jest coraz łatwiejsza również ze względu na bogatą ofertę udoskonaleń, efektów specjalnych i innych usług, które pomagają nam w ich uświetnieniu. Nasz automat swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim innowacyjności i jednoczesnej funkcjonalności. Koktajle alkoholowe są przygotowywane na bazie różnych trunków. Wśród nich wymienić należy przede wszystkim wódkę, biały rum, gin, malibu oraz whisky. Uwagę gości przyciągają ponadto iluminacje świetlne aktywne nie tylko podczas procesu przygotowywania drinków, ale również w trybie gotowości maszyny.

  Mixologiq zapewnia kolorowe koktajle przez wiele godzin. Bez obaw – gdy któregokolwiek składnika drinków zacznie brakować, zostaniesz o tym poinformowany za pośrednictwem sygnału świetlnego. Nasza obsługa w każdej chwili może uzupełnić urządzenie, dbając o dobre nastroje i doznania smakowe Twoich gości. Wielu z nich zastanawia się nad tym, jak smakują drinki z automatu?

  Drinki z automatu

  Wszystko zależy od wybranego drinka i użytych produktów. Najlepiej korzystać z soków i syropów typu 100%, których smak jest wyrazisty i nie znika pod wpływem alkoholu. Istotny jest również sam napój wyskokowy i jego jakość. Polecamy korzystać wyłącznie ze sprawdzonych alkoholi, niekoniecznie z dolnej półki. Trunek jest bowiem najistotniejszym czynnikiem wpływającym na smak przyrządzanego drinka. Dla jego jakości znaczenie ma również wykorzystanie lodu, dawki alkoholu oraz dodatek świeżych owoców. Ponieważ każdy gość lubi inne smaki i prezentuje odmienną tolerancję alkoholu, do jego wyboru pozostawiamy rodzaj serwowanego drinka i jego moc. Każdy znajdzie tu przepis odpowiedni dla siebie.

  Mimo sceptycznego podejścia niektórych klientów do obecności maszyny podczas eventu, opinie o automacie są bardzo dobre. Z czasem przekonują się oni, że odpowiada on swoją jakością i funkcjonalnością prawdziwemu barmanowi, a nawet przewyższa go. Korzystając z jego możliwości, otrzymujesz bowiem drinki takie, jak te, serwowane przez człowieka, ale ze zwiększoną wydajnością. Który barman przygotowałby aż 120 drinków w godzinę? Mixologiq to potrafi. Maszyna przestrzega receptur i przyrządza napoje z odpowiednią kolejnością nalewania składników. W ten sposób powstają zarówno drinki mieszane, jak i warstwowe. Wybierając odpowiednie stężenie alkoholu, tworzysz taki napój, jaki sobie wymarzysz i jaki odpowiada Twoim aktualnym potrzebom. U niektórych gości rosną one bowiem wraz z rozwojem imprezy, podczas gdy u niektórych maleją.

  Gdzie mogę wynająć mobilnego barmana?

  Oferujemy wynajem automatu do drinków w Eventpoint. Proces skorzystania z tej usługi opiera się na 5 prostych krokach. Wystarczy, że wyślesz do nas zapytanie ofertowe dotyczące wynajmu automatu. Po zapoznaniu się z nim otrzymasz telefon od jednego z naszych pracowników, który będzie chciał ustalić szczegóły wykonania usługi. Podczas tego procesu ustalamy również wstępne MENU, które będzie dostępne podczas eventu i inne szczegóły zamówienia. Możesz również do nas zadzwonić. Jesteśmy mobilni i dyspozycyjni, chętnie dostosujemy się do Twoich potrzeb. Po podpisaniu umowy dostarczamy urządzenie we wskazane miejsce w ustalonym terminie wraz z instruktażem użytkowania i przeszkoleniem.

  Do każdej realizacji podchodzimy z najwyższą starannością. Wynajmując Mixologiq, musimy również ustalić kwestię dodatków serwowanych wspólnie z drinkami oraz wykorzystywanych w procesie ich przygotowania. Mamy do wyboru dwie opcje. W pierwszej to nasi przedstawiciele zaopatrują klienta w soki, syropy i owoce, a on po zakończeniu świadczenia usługi płaci za ich zużytą ilość. Niektórzy klienci preferują jednak samodzielny zakup dodatków. Wówczas mogą oni jednak liczyć na nasze doradztwo – znamy bowiem najlepsze składniki, na których drinki wychodzą najlepszej jakości.

  Mobilny barman jest odpowiednim towarzyszem również dla innych naszych efektów specjalnych i imprezowych udogodnień. Wielu klientów decyduje się na niego, organizując m.in. eventy z fotobudką. Wynajem maszyny jest atrakcyjny także ze względu na jego cenę. Jest ona o wiele niższa niż koszt wynajęcia profesjonalnego barmana. Usługa ta bardziej się opłaca z jeszcze jednego względu – podczas gdy człowiek kończy swoją pracę po kilku godzinach serwowania drinków lub nawet jednym pokazie barmańskim, Mixologiq będzie towarzyszył Ci przez całą imprezę.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *