Przejdź do treści

Mobilny Bar Kawowy Wrocław – Agencja Eventowa Eventpoint

Niemal wszyscy uwielbiają kawę. Aromatyczny zapach świeżo mielonych ziaren kojarzy nam się nie tylko z odpoczynkiem i relaksem, ale również profesjonalizmem. To właśnie kawa towarzyszy nam podczas najważniejszych życiowych rozmów, wyznań czy spotkań towarzyskich, ale i służbowych. Wiele osób nie wyobraża sobie bez niej dnia ani przebiegu organizowanych przez siebie imprez i wydarzeń. Nie każdy jest zainteresowany ofertą zbyt powszechnych już usług baristy. Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia umożliwiająca wykorzystanie możliwości, jakie daje mobilny bar kawowy. Wrocław jest miejscem, w którym klienci znajdą najlepsze rozwiązanie dzięki ofercie Eventpoint.

Agencja eventowa Eventpoint oferuje wynajem profesjonalnego ekspresu wyposażonego w młynek do ziaren. Mieląc drobno ziarna, zachowuje jednocześnie ich aromat i smak, zapewniając wysoką wydajność. Już z 8 gramów kawy można bowiem za jego pośrednictwem przygotować aromatyczne espresso. Ten energetyczny napój oraz inne tworzone na jego bazie interesują niemal każdego uczestnika różnorodnych imprez. Nasz mobilny bar kawowy parzy kawę nie tylko na eventach organizowanych we Wrocławiu. Działamy bowiem na terenie całego kraju. Możemy przetransportować ekspres w każde miejsce, by swoją obecnością sprawił przyjemność uczestnikom wydarzenia, które organizujesz. Bez względu na jego rangę.

Możliwości, jakie daje mobilny bar kawowy

Rozbudź zmysły zapachem świeżo mielonej kawy – to możliwe nie tylko dzięki umiejętnościom wykwalifikowanych i doświadczonych baristów. W naszym ekspresie możesz indywidualnie ustawić temperaturę do przyrządzania każdego napoju. Uzyskasz idealny smak, zadowalający gusta miłośników kawy. Możesz bowiem decydować o jego natężeniu odpowiadającemu wymaganiom kubków smakowych Twoich gości. Nie musisz więc zatrudniać baristy. Wystarczy, że zainteresujesz się możliwościami, jakie daje bar kawowy dostępny na wynajem dzięki działalności naszej agencji eventowej Eventpoint.

Nasz ekspres wykonany jest ze stali nierdzewnej gwarantującej niezawodność i wysoki stopień trwałości. Profesjonalny sprzęt, jaki oferujemy to Melitta Cafina xt4 z młynkiem do mielenia kawy ziarnistej. Obsługa tego urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna. Wystarczy jeden ruch, by cieszyć się kawą. Mobilny bar z kawą dobrze sprawdza się zarówno podczas wydarzeń o charakterze prywatnym, jak i firmowym oraz komercyjnym. Umożliwiamy opiekę i wsparcie naszego zespołu podczas trwania wynajmu.

Wymagania techniczne

Do uruchomienia sprzętu konieczne jest jedynie źródło prądu. Ekspres Melitta Cafina xt4 nie wymaga podłączenia do bieżącej wody i odpływu. W zależności od konfiguracji pobór mocy wynosi od 3,5kW do 5,5kW. Zastosowanie mobilnego automatu nie wymaga zaplecza technicznego, dzięki czemu można z niego korzystać w każdych warunkach. Zarówno zbiorniki z wodą, jak i zapas niezbędnych produktów spożywczych mieści się zwykle pod blatem lady lub na stoliku umiejscowionym obok sprzętu. Bar z kawą nie jest zatem sprzętem wymagającym pod względem technicznym, a w nowoczesny sposób wpływa na zwiększenie prestiżu organizowanej imprezy.

Na stoiskach konferencyjnych, targowych, marketingowych najlepiej i najwygodniej stworzyć wymiarową ladę pod ekspres. Wystarczy zgłosić takie zapotrzebowanie na etapie przygotowywania i planowania konferencji lub targów, a firmy zajmujące się zabudowami targowymi stworzą idealne miejsce dla ekspresu. Stoisko jest wtedy spójne wizualnie i przyciąga wzrok. Nasi klienci mogą również skorzystać z wynajmu mebli eventowych, na których goście mogą usiąść lub postawić swoją filiżankę z kawą.

Podczas imprez plenerowych konieczne jest zapewnienie zadaszenia nad sprzętem (sprawdź wynajem namiotów) oraz stosunkowo równego, utwardzonego podłoża.

Bar kawowy Wrocław – wynajem

Wynajmujemy wyłącznie kompletnie wyposażony mobilny bar. Specjalizujemy się w wynajmie krótkoterminowym, co oznacza, że zwykle nasz sprzęt pozostaje u klienta nie dłużej niż 24 godziny. Możliwe jest jednak przedłużenie najmu. Konieczne w tym celu jest skonsultowanie się z naszym przedstawicielem, który zweryfikuje, czy mobilny barista nie jest w danym momencie potrzebny w innej lokalizacji. Jeżeli jest to możliwe, sprzęt montujemy w przededniu organizacji wydarzenia. Wynajęcie ekspresu na organizowany event optymalizuje jego koszty, wzmacnia profesjonalny wizerunek firmy, umila czas gościom i uczestnikom wydarzenia. Wynajem ekspresów do kawy jest bezproblemowy i nie stwarza żadnego ryzyka. Awarie praktycznie się nie zdarzają, a wszelkie możliwości ustala się bezpośrednio z przedstawicielami personelu Eventpoint.

Jak mobilny bar kawowy pomaga przedsiębiorcom?

Można by zapytać – po co troszczyć się o dobrą kawę podczas organizacji wydarzenia lub imprezy komercyjnej? Profesjonalnie przygotowane stoisko z automatem do komponowania kofeinowego napoju przyciąga potencjalnych klientów, nabywców, odbiorców usług. Mobilny bar z kawą cieszy się popularnością głównie na targach i konferencjach. Nie ulega bowiem wątpliwości, że w ich trakcie nie liczy się wyłącznie przedstawiany produkt czy usługa, ale również „otoczka”. Na wizerunek marki wpływ mają nawet najmniejsze detale, a dla wielu potencjalnych klientów kawa jest bardzo ważna. Konferencje dają zaś okazję do odbycia wielu interesujących rozmów. Jakby one przebiegały, gdyby w dłoniach rozmówców nie znajdowały się filiżanki pełne aromatycznego napoju?

Wynajmując mobilny bar nie musisz zastanawiać się nad zatrudnieniem doświadczonego baristy, który sprostałby wymaganiom wszystkich kawoszy obecnych na planowanym wydarzeniu. Oszczędzasz zatem zarówno swoje pieniądze, jak i czas, jaki musiałbyś przeznaczyć na poszukiwanie osoby z odpowiednimi umiejętnościami. Automat mieści się nawet w ciasnych przestrzeniach, dzięki czemu można go wykorzystać niemal na każdym wydarzeniu i w każdej aranżacji. Stanowisko jest przenośne, dzięki czemu nasi pracownicy są w stanie obsłużyć event bez względu na jego lokalizację. Sami zajmujemy się transportem oraz montażem automatu i przygotowaniem go do pracy. Po naszej stronie istnieje również obowiązek dostarczenia zaopatrzenia koniecznego do poprawnego działania sprzętu. Zapewniamy serwis oraz bierzemy na siebie kwestie związane z logistyką przedsięwzięcia.