Przejdź do treści
ciężki dym

Ciężki dym – efekt specjalny nie tylko na pierwszy taniec weselny

  Ciężki dym to efekt specjalny najczęściej wybierany przez klientów rozpoczynających swoją małżeńską drogę we dwoje. Warto jednak pamiętać o tym, że gwarantuje on niezapomniane wrażenia również na imprezach innego typu. Urodziny, gale, bankiety, uroczyste jubileusze – oprawa artystyczna wszystkich wydarzeń, bez względu na ich rangę, zasługuje przecież na szczególną uwagę.

  wynajem mebli eventowych

  Wynajem mebli eventowych – luksus czy dobra okazja?

   Wynajem mebli eventowych to usługa, która pomaga zaoszczędzić organizatorom imprez czas, energię i pieniądze. Bez względu na charakter wydarzenia sofy, podesty, lampy oraz mobilne bary znajdują szerokie zastosowanie i swoje miejsce w różnego stylu aranżacjach. Pewność, że Twoi goście będą mieli na czym usiąść i gdzie postawić pysznego drinka powinna być priorytetem. Myślisz, że meble eventowe to luksus, na który nie każdego stać? Sprawdź ofertę cenową Eventpoint.

   meble eventowe

   Meble eventowe nie tylko do wypoczynku – główne zastosowania

    Meble eventowe stanowią dobrą propozycję dla wszystkich tych, którzy nie chcą kupować na własność wyposażenia eventowego, a potrzebują wyposażyć miejsce organizowanej przez siebie imprezy. Bez miejsca do siedzenia, stolików czy baru nie możemy mówić o dobrze zorganizowanym evencie. Bez względu na jego rodzaj, rangę i charakter – meble stanowią podstawowe wyposażenie, o które każdy musi zadbać. Jeżeli nie są one zapewnione w miejscu organizowanego wydarzenia, ich wynajem jest zwykle najbardziej opłacalny.

    fotobudka czy fotolustro

    Fotobudka czy fotolustro? Czym się różnią? Co wybrać?

     Fotobudka czy fotolustro? W związku z rosnącą popularnością obu tych urządzeń to najczęstszy dylemat, przed jakim staje organizator eventu. Nie zawsze chce on bowiem korzystać z usług tradycyjnego fotografa. Wynajmowane aparaty umożliwiają gościom wspólną i nieograniczoną zabawę oraz samodzielne wykonanie miłej pamiątki.

     eventy z fotobudką

     Eventy z fotobudką w tle – co powinieneś o nich wiedzieć?

      Eventy z fotobudką stanowią obecnie większość wśród imprez organizowanych z różnorodnych okazji. Urządzenie to świetnie sprawdza się w każdych okolicznościach. Zapewnia odpowiedni poziom zabawy i niezapomnianych wrażeń zarówno dorosłym uczestnikom eventu, jak i dzieciom. Głównie z tego względu stosowane jest tak często.

      automat do drinków Mixologiq

      Automat do drinków Mixologiq – bo barman to nie tylko człowiek!

       Automat do drinków Mixologiq to odpowiednie rozwiązanie dla każdego, kto organizuje imprezę i chce zachwycić gości kolorowymi napojami alkoholowymi lub bezalkoholowym. W celu efektownego tworzenia drinków nie potrzebujemy bowiem obecności barmana. Człowieka z powodzeniem zastępuje w tych obowiązkach maszyna, przygotowując aż 100 różnych drinków. Każdy z nich powstaje w czasie około 30 sekund.