Przejdź do treści

Efekty Specjalne Wrocław – Agencja Eventowa Eventpoint

Efekty specjalne mają zaskakiwać, przyspieszać tętno, powodować gęsią skórkę, dodawać piękna lub dramaturgii konkretnym chwilom, lub scenom. Są one doskonałym dodatkiem na różnego rodzaju wydarzeniach oraz imprezach. Wszystkie oferowane przez nas efekty są całkowicie bezpieczne oraz legalne. Większość z nich można stosować zarówno podczas imprez outdoorowych, jak i organizowanych wewnątrz budynków.

Wszędzie tam, gdzie liczy się efekt, wykorzystuje się właśnie efekty specjalne. Wrocław jest miejscem, w którym dostępne są nowoczesne rozwiązania podnoszące poziom estetyki i prestiżu organizowanych eventów. Oferujemy wynajem sprzętu tworzącego m.in. ciężki dym, umożliwiającego wykonywanie pokazów konfetti, pirotechnicznych, fontanny iskier czy hologramów w technologii 3D. Niebanalny scenariusz imprezy połączony z idealną organizacją nie zawsze zapewni oszałamiający efekt. Standardowe rozwiązania coraz częściej nie wystarczają, by nadać momentowi kulminacyjnemu godną oprawę. Gdy wszystko zmierza ku apogeum, warto zadbać o efekt WOW! Jest on pewny dzięki zastosowaniu profesjonalnych efektów specjalnych. Wszystkie nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju.

Efekty specjalne Wrocław – dla kogo?

Efekty specjalne nadają się na każdy rodzaj wydarzenia. Szczególnie często wykorzystuje się je w produkcji wideo, na koncertach, przedstawieniach czy innych występach artystycznych, a także na pokazach, balach, bankietach, konferencjach czy weselach. Mogą zainteresować każdego, kto organizuje wydarzenie, które ma być zapamiętane. Uświetniają one bowiem eventy, przyczyniając się do zwiększenia ich atrakcyjności w oczach odbiorców.

Program każdej imprezy zawsze warto szczegółowo przemyśleć. W wielu z nich znajduje się bowiem miejsce na niepowtarzalne momenty, które my dodatkowo wzmacniamy za pomocą efektów specjalnych. Na imprezach dedykowanych najmłodszym największą popularnością cieszy się aparatura do wykonywania ogromnych baniek mydlanych, wraz z możliwością zamykania gości wewnątrz bańki.

Jaki efekt można uzyskać?

Angażując nas w swoje przedsięwzięcie, uzyskasz zdumiewające rezultaty dźwiękowe i wizualne. Atmosfera wydarzenia może stać się tajemnicza, radosna czy romantyczna – odpowiednio do Twoich potrzeb. Wyobraź sobie, że dymiarki generują ciężki, nisko osiadający dym, który stopniowo wypełnia przestrzeń, a Ty zastanawiasz się, co się za chwilę wydarzy. Następnie zaakcentowana zostaje gra świateł i szybko zmienia się nastrój sceny. Fontanny zimnych iskier rozświetlają uczestników wydarzenia, którzy kąpią się w ich blasku. Na środku pomieszczenia pojawia się niesamowity hologram, w którego stronę wyrzucone zostaje konfetti, a wszystko to zwieńcza profesjonalny pokaz pirotechniczny. Podekscytowani goście mogą teraz wypić drinka z naszego automatu Mixologiq, napić się pysznej kawy z baru kawowego lub rozsiąść się wygodnie na naszych sofach eventowych. To oczywiście tylko przykład możliwości. Ale właśnie taki lub inny, dostosowany do Twoich potrzeb spektakl, możemy dla Ciebie zorganizować.

Ciężki dym

Oferujemy aparaturę do wytwarzania ciężkiego dymu, który jest bezwonny i całkowicie bezpieczny dla przestrzeni, w jakiej się go stosuje oraz uczestników imprezy. Wytwornica wykorzystuje wyłącznie suchy lód oraz gorącą wodę do wytworzenia gęstego ciężkiego dymu, unoszącego się kilkadziesiąt centymetrów nad powierzchnią. Dzięki temu nie uruchamia on czujników dymu. Pokaz trwa około 4-5 minut. To czas, który na wielu wydarzeniach wykorzystuje się na taniec (np. podczas wesela), efektowne wejście, rozpoczęcie spektaklu, podkreślenie stworzonej choreografii. Nasi specjaliści podpowiedzą, jaka ilość suchego lodu będzie optymalna dla uzyskania najlepszego efektu wizualnego. Przekażemy również informacje na temat bezpieczeństwa i zasad stosowania urządzenia.

Fontanna iskier

Ciche, zimne i bezpieczne – tak w kilku słowach można opisać iskry wytwarzane przez dysze scenicznych fontann. Tego rodzaju pokaz pirotechniczny bez obaw można stosować wewnątrz pomieszczeń. Fontanny nie stwarzają bowiem zagrożenia pożarowego, a w Eventpoint korzystamy wyłącznie z certyfikowanych, oryginalnych i sprawnych maszyn. Używany przez nas produkt jest nietoksyczny i wolny od dymu. Nasi specjaliści pomagają klientowi podjąć decyzję co do rodzaju wypożyczanej fontanny i jej zastosowania podczas eventu.

Z jej wykorzystaniem wyeksponujesz takie momenty wydarzenia jak taniec, zakończenie toastu, pokrojenie ciasta oraz wiele innych. Fontanna stanowi również niebanalne tło dla powstających podczas imprezy zdjęć i filmów. Ta niesamowita pirotechnika wywołuje zachwyt przedstawicieli wszystkich pokoleń – od najmłodszych uczestników wydarzenia, aż po seniorów. Ponieważ fontanny są ciche i nie wytwarzają ciepła, nie boją się ich dzieci. Strzelają w górę bezpiecznymi iskrami, wywołując niezapomniane wrażenia.

Pokaz konfetti

Konfetti to jeden z najpopularniejszych gadżetów imprezowych. Zwykle wystrzeliwuje się je przy użyciu ręcznych tub pneumatycznych, jednak coraz większa liczba klientów decyduje się na wynajem profesjonalnych dysz. W Eventpoint tworzymy niepowtarzalne spektakle konfetti, wystrzeliwując kolorowe skrawki na wysokość nawet kilkunastu metrów. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne wyrzutnie konfetti. Nasze maszyny i produkty posiadają certyfikaty i atesty niezbędne do realizacji niezapomnianego show. Klient ma do dyspozycji wiele form kolorowego konfetti. Wybiera je indywidualnie, dobierając odpowiednio do okazji i momentu, jaki ma zostać podkreślony podczas całego wydarzenia. Kolorowe skrawki papieru opadają na ziemię, tworząc niepowtarzalny dywan dla wirujących w tańcu par lub bawiących się dzieci. Oferowane przez nas konfetti nie sprawia trudności podczas sprzątania. Wykonane z tworzywa wysokiej jakości nie przykleja się do obuwia i nie elektryzuje się. Profesjonalny pokaz konfetti to dobre rozwiązanie na uświetnienie każdej imprezy.

Efekty i pokazy pirotechniczne

Gdy całe wydarzenie ma wyglądać zjawiskowo i niecodziennie możesz skorzystać z pirotechniki. Profesjonalne pokazy pirotechniczne oferowane przez Eventpoint są całkowicie bezpieczne, ponieważ wykonują je nasi doświadczeni specjaliści. Fajerwerki, flary, race, rzymskie ognie, wytwornice płomieni – to tylko niektóre z naszych możliwości. Zapewniamy bogatą gamę efektów i indywidualny scenariusz, który dopasowujemy do charakteru imprezy. Wykorzystujemy najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu organizowane przez nas spektakle pirotechniczne wzbudzają zachwyt osób obecnych podczas wydarzeń.

Hologram 3D i animacje holograficzne

Udostępniany przez Eventpoint hologram umożliwia nowoczesną i skuteczną formę przestrzennej animacji 3D. Zwykle wykorzystuje się ją w odniesieniu do produktów, zjawisk, eksponatów czy logotypów. Stanowi efektowny sposób wizualizacji danego elementu i przedstawienia klientowi lub uczestnikowi organizowanego wydarzenia. Wielobarwna animacja, oglądana w technologii 3D, a więc zawieszona w przestrzeni, stanowi również najnowocześniejszą formę reklamy stosowaną przez wielu przedsiębiorców. Hologramy reklamowe przedstawią każdy produkt w unikalny i nowatorski sposób, zwiększając jego atrakcyjność. Oferowany przez nas hologram stosujemy wewnątrz pomieszczeń. Przestrzeń, w której ma się odbywać prezentacja holograficzna, powinna być odpowiednio do tego celu przygotowana. W związku z tym swoją pomocą i wsparciem technicznym służą nasi specjaliści. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt wizualizacji, należy bowiem wziąć pod uwagę wiele czynników, m.in. ustawienie oświetlenia, widzów i scenografii.

Efekty specjalne Wrocław – nowoczesna technologia w organizacji eventów

W branży organizacji eventów liczy się nie tylko kreatywność i pomysł, ale również umiejętność korzystania z możliwości, jakie daje użytkownikowi wykorzystanie nauki i nowoczesnych technologii. Aby je poznać, warto skonsultować się ze specjalistą, najlepiej event managerem. Efekty wybierane są coraz częściej nie tylko przez przedsiębiorców, ale również przez klientów indywidualnych na weselach, rocznicach, osiemnastkach czy studniówkach. Długo by wymieniać wszystkie możliwości, jakie daje zastosowanie efektów specjalnych. Ciągle jednak scenografia wizualna i dźwiękowa należy do niedocenianych elementów imprezy. W związku z tym postulujemy – o kompletności, widowiskowości i niesamowitym charakterze widowiska decydują nie tylko uczestniczący w nim ludzie. Niezwykle ważne jest też oświetlenie, nagłośnienie i niesamowite efekty.

Efekty specjalne Wrocław – Eventpoint gwarancją niezapomnianego widowiska.