Przejdź do treści

Eventy z fotobudką w tle – co powinieneś o nich wiedzieć?

  eventy z fotobudką

  Patrząc wyłącznie na kilka ostatnich lat, organizacja imprez zmieniła się w sposób znaczący. Zwłaszcza Młode Pary podczas przygotowań weselnych prześcigają się w poszukiwaniu oryginalnych i niebanalnych pomysłów na uświetnienie przebiegu przyjęcia. Impreza ma przecież wyróżnić się na tle innych i pozostać w pamięci gości na dłużej. Nic więc dziwnego, że rosnącą popularnością cieszą się eventy z fotobudką. Nie należą do nich jednak wyłącznie wesela. Nauczeni doświadczeniem gwarantujemy, że urządzenie tego typu spotka się z aprobatą uczestników każdego wydarzenia. Urodziny, konferencje, kolacje, rocznice, a nawet komunie – wszystkie z nich obsługujemy kompleksowo, przyczyniając się do zadowolenia osób zaproszonych.

  Eventy z fotobudką stanowią obecnie większą część imprez, które klienci organizują z mniejszą lub większą pomocą firm eventowych. Z roku na rok możemy zaobserwować coraz liczniejszą obecność fotobudek na różnego rodzaju eventach. Niezależnie od swoich gabarytów i specyfikacji technicznej, zawsze służy głównie do robienia zdjęć. Wynajmujemy ją jednak z całą gamą gadżetów. Dzięki nim zabawa i frajda związana z korzystaniem z fotobudki lub fotolustra są jeszcze większe. Zdjęcia w kilka sekund, natychmiastowy wydruk i możliwość szybkiej zmiany swojego wyglądu na poszczególnych fotografiach – to główne atuty urządzenia. Doceniają je nie tylko nasi klienci, ale również goście organizowanych przez nich imprez. Każdy z nich może bowiem zabrać ze sobą do domu pamiątkę w postaci wyraźnego, zabawnego i spersonalizowanego zdjęcia.

  Fotobudka rozkręca każdą imprezę!

  Dzięki fotobudce obsługa i organizacja eventów staje się nie tylko prostsza, ale również atrakcyjniejsza. Cała filozofia jej użytkowania polega na odpowiednim ustawieniu się do zdjęcia. Wystarczy kliknięcie, uśmiech i… zmiana pozy, miny lub przebrania co kilka sekund. Maszyna wykonuje bowiem cykliczne zdjęcia aranżowane lub spontaniczne. Jest kronikarzem imprez, drukując fotografie kolorowe lub czarno-białe. A to jeszcze nie wszystkie jej możliwości!

  Zamawiana na wydarzenie fotobudka może wykonywać zdjęcia z dodatkowymi efektami technicznymi, zależnie od preferencji i oczekiwań klienta i jego gości. Wszystkie z nich można indywidualnie ustalić na panelu urządzenia. Podczas wykonywania zdjęć korzystamy z efektownie zaprojektowanych gadżetów fotograficznych. Do najczęściej i najchętniej używanych zaliczamy zabawne tabliczki z napisami, nakrycia głowy, peruki, przebrania. Ich zastosowanie podkreśla charakter zdjęć i sprawia, że impreza przechodzi do historii jako niezapomniana.

  Wynajem fotobudki i fotolustra sprawi, że nawet najpoważniejsza impreza firmowa będzie się rozkręcać wraz ze swoim przebiegiem. To sprzęt innowacyjny i niepowtarzalny, który nigdy nie wyjdzie z mody – jest uniwersalny.

  Fotobudka czy fotolustro?

  Fotobudka i fotolustro pracują na podobnych urządzeniach, o niemal tych samych parametrach technicznych. Mowa tu przede wszystkim o aparacie fotograficznym, drukarce i oświetleniu. Korzystanie z fotolustra jest jednak dla wielu klientów atrakcyjniejsze głównie ze względu na jego design i więcej możliwości technicznych. Posiada ono bowiem ogromny wyświetlacz w formie lustra, zabezpieczony zwykle szkłem hartowanym. Dzięki temu może wykonywać zdjęcia całej postaci w pionie. Ta wersja urządzenia daje też możliwość korzystania z płynnych animacji i zachęt głosowych do pozowania. Dodawanie własnych rysunków i podpisów umożliwia wysoka rozdzielczość ekranu. Stojąc przed wyborem, warto sprawdzić wcześniej możliwości obydwu urządzeń.

  Co ważne, niektóre firmy nie informują klientów o konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych np. z odbitkami czy gadżetami. U nas wszystko jest w cenie: nielimitowana ilość zdjęć, kompleksowa obsługa sprzętu, gadżety, tła fotograficzne, dojazd oraz możliwość dodania własnego tekstu pod zdjęciami.

  Przy organizacji imprez warto rozważyć możliwość wynajmu innych atrakcji lub efektów specjalnych oferowanych w naszej firmie. Szczególnej uwadze polecamy nowoczesny automat do drinków Mixologiq. Jeżeli fotobudka to dla Ciebie zbyt mało, oferujemy ponadto wideofilmowanie eventów, również z wykorzystaniem drona.

  Eventy z fotobudką

  Fotobudka lub fotolustro to atrakcja, która sprawdzi się na każdego rodzaju imprezie. Najczęściej jednak wykorzystuje się ją podczas wesela, urodzin lub wydarzeń organizowanych dla dzieci. Przyjęcie weselne to wydarzenie, od którego wymagamy perfekcyjnej organizacji. Na takim wydarzeniu fotobudka sprawdza się wręcz idealnie. Wpasowuje się w klimat, odpowiadając potrzebom i wymaganiom wszystkich gości. To odpowiedni sposób na łatwe pozyskanie pamiątkowych zdjęć z tego wyjątkowego dnia.

  Podobnie rzecz ma się w przypadku organizacji urodzin, zwłaszcza tzw. osiemnastek. Ponieważ to właśnie pierwsze dorosłe urodziny wyprawia się najhuczniej, to na tych imprezach najczęściej mamy do czynienia z największą ilością dodatkowych atrakcji. Nie oznacza to jednak, że fotobudki nie spotkamy podczas obchodów innych rocznic. Nasza firma oferuje personalizowane i indywidualne szablony wydruku zdjęć. Możesz zatem zdecydować o tym, co ma znajdować się na ramce fotografii otrzymywanych przez gości. Jeżeli będzie to Twoja data urodzenia – już nigdy o niej nie zapomną! Dzięki personalizacji dokonywanej w interfejsie fotobudki zdjęcia są oryginalne, a ich wygląd dopasowuje się do charakteru danej imprezy. To opcja wręcz idealna dla osób, dbających o wizualną i estetyczną oprawę wydarzenia. Fotobudki oraz fotolustra doskonale sprawdzają się również na imprezach firmowych. Wówczas na fotografii możesz umieścić logo swojego przedsiębiorstwa.

  Dziecięce eventy z fotobudką

  Podczas używania fotobudki średnia wieku nie ma znaczenia. Znakomicie bawią się przy niej zarówno dorośli, jak i dzieci. Kradnie serca wszystkich, uwieczniając ich obecność zarówno na spotkaniach rodzinnych, jak i firmowych, bankietach, piknikach, itp. Klienci postrzegają ją jako dobre rozwiązanie podczas eventów i przyjęć organizowanych dla dzieci. Zwykle eventy z fotobudką to zatem także te, które angażują najmłodszych uczestników na długie godziny, za co szczególnie wdzięczni mogą być ich rodzice. 

  Warto rozważyć możliwość wynajmu fotobudki, zwłaszcza gdy nie planujemy innych atrakcji na organizowanej imprezie, na której będą obecne dzieci. Również całe rodziny chętnie się przy niej bawią. Częściej pozują bowiem w grupach, przełamując powagę uroczystości. Tym samym integrują się wzajemnie, zyskując przy okazji niezwykłą pamiątkę z wyjątkowego dnia. Im więcej osób wewnątrz fotobudki, tym lepsza zabawa. Na stworzenie czegoś niepowtarzalnego, a zarazem szalonego nikogo nie trzeba dwa razy namawiać. Koniec z pozowanymi zdjęciami – tu wszystko dzieje się spontanicznie, a duża grupa uczestników zabawy nie przeszkadza w zajęciu odpowiedniego miejsca i pozy. To sprzyja powstawaniu zabawnych ujęć, pozostających w pamięci gości.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *