Przejdź do treści

Meble eventowe nie tylko do wypoczynku – główne zastosowania

  meble eventowe

  Każdy, kto zajmuje się organizacją wydarzeń, wie o tym, ile stresu kosztuje dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Dlaczego więc niektórych kwestii nie pozostawić specjalistom? Jako organizator musisz przecież załatwić wiele z nich – jedzenie, wystrój, ciasta, tort, zaproszenia dla gości, oprawa muzyczna, efekty specjalne. Nie zapominaj również o tych najbardziej podstawowych, związanych z rozmieszczeniem gości. W profesjonalnej organizacji mogą pomóc Ci wynajmowane meble eventowe. Usługa ta staje się coraz bardziej popularna głównie ze względu na możliwości i walory estetyczne, jakie zapewnia podczas wydarzenia. Decydując się na meble zawarte w ofercie Eventpoint zyskujesz gwarancję nie tylko ich najwyższej jakości wykonania, ale również profesjonalnego doboru do rodzaju organizowanego przez siebie wydarzenia.

  Odpowiednie meble eventowe potrzebne są nie tylko w celu wypełnienia przestrzeni, ale również zapewnienia uczestnikom najwyższego komfortu. Dzięki nim mogą oni w pełni korzystać z dobrodziejstw eventowych, m.in. przysmaków oferowanych na snack-barach czy alkoholu polewanego w barze prosecco. Zmęczeni tańcem odpoczywają na wygodnych sofach, a w odprężeniu pomaga im nastrojowe oświetlenie LED. Połączenie wszystkich tych elementów skutkuje zadowoleniem zaproszonych osób, a głównie o to chodzi przecież organizatorom eventu. Istotne jest, że wyposażenie, jakie oferuje firma Eventpoint, można zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Nasze meble doskonale sprawdzają się zatem także podczas imprez plenerowych. Pozostają odporne na działanie warunków atmosferycznych, gdyż są wykonane z wytrzymałych materiałów.

  Meble eventowe Wrocław – zastosowanie

  Nasi klienci wykorzystują meble eventowe podczas różnego rodzaju imprez, bez względu na ich rangę i charakter. Towarzyszą im one podczas chrztów, urodzin, wesel, imprez firmowych, towarzyskich, spotkań, konferencji, szkoleń, bankietów, a nawet gal. Możliwości ich zastosowania są praktycznie nieograniczone. W przypadku organizacji niektórych imprez warto również zastanowić się nad wynajmem dodatkowego sprzętu, jak np. automat do drinków Mixologiq czy bar kawowy. Do organizacji wydarzeń plenerowych doskonale nadają się ponadto namioty eventowe. Pod nimi można umieścić dowolną ilość sof i oświetlenia w taki sposób, by aranżacji dodać uroku i niezapomnianego wystroju. Romantyczna restauracja lub hotelik będą jednak wymagały zastosowania innego wyposażenia meblowego niż ogród czy pusta sala w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej.

  Doboru odpowiednich mebli dokonujemy po rozmowie z klientem. Bierzemy pod uwagę nie tylko lokalizację eventu, ale również jego rodzaj i liczbę zaproszonych gości. Nie chcemy, by dla kogokolwiek zabrakło miejsca lub by goście skarżyli się na niewygodę. Modułowe sofy z oświetleniem sprawdzają się zarówno podczas eleganckich spotkań firmowych i bankietów, jak i towarzyskich imprez w gronie przyjaciół. Oświetlenie LED proponujemy szczególnie tym klientom, którzy chcą podkreślić strefę chilloutu lub dodać aranżacji nastrojowości. Zarówno sofy, jak i oświetlenie można rozstawić w dowolnej kompozycji – jako samodzielne meble lub połączone ze sobą moduły. Również z tego względu sprawdzają się zarówno podczas konferencji, debat, dyskusji, jak i imprez.

  Ponieważ ostatecznie przy wyborze mebli eventowych liczy się klimat, jaki chcesz z ich wykorzystaniem stworzyć, coraz większą liczbę przyjęć organizuje się z motywem przewodnim. Wypożyczenie mebli w Eventpoint jest natomiast rozwiązaniem uniwersalnym. Mają one nowoczesny design, przez co dobrze komponują się z innymi elementami większości aranżacji.

  Bar mobilny i bar prosecco

  Większość imprez odbywa się w towarzystwie i z użyciem napojów wyskokowych. Wygodnym rozwiązaniem jest wynajem mobilnego baru i baru prosecco. Kultura przyrządzania i picia koktajli alkoholowych oraz bezalkoholowych ewoluowała w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie przygotowuje się drinka nie tylko po to, by szybko go wypić, ale również docenić proces jego powstawania. Oprócz drink baru świetnie sprawdza się tu wspomniany już automat do drinków Mixologiq.

  Popularne w ostatnim czasie prosecco, podawane wprost z mobilnego baru ma idealną temperaturę, istotną dla większości smakoszy tego napoju z bąbelkami. Dzięki barowi dostępne jest ono nie tylko jako aperitif przed obiadem, ale również po nim i podczas całej imprezy. Zadbaj o to, by, Twoim gościom nie zabrakło trunku. Lubiany przez niemal wszystkich, niejednokrotnie nie tylko wpływa na zwiększenie walorów smakowych organizowanego przyjęcia, ale również na rozluźnienie atmosfery. Bar dopasowuje się do każdej przestrzeni. Wygląda estetycznie, a zarazem klasycznie. Uświetni pierwszy toast Pary Młodej, przebieg pikniku, imprezy integracyjnej, konferencji czy bankietu.

  Sofy

  Dostępne meble eventowe we Wrocławiu oferowane przez Eventpoint to także włoskie sofy firmy SLIDE. Siedziska, nazywane również modułowymi sofami, są rodzimym projektem tej firmy. Mają charakter uniwersalny, gdyż mogą one służyć zarówno jako mebel przeznaczony do siedzenia, jak i podest czy niski stolik. Możliwe jest dowolne połączenie poszczególnych elementów, przez co otrzymujemy kompozycje modułowe o niecodziennym wyglądzie. Produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Nawet jeżeli nie posiadamy namiotu eventowego, a pogoda pozostawia wiele do życzenia, możemy skorzystać z opisywanej sofy. Ponadto, są one podświetlane w systemie LED, co zachęca do ich użytkowania i wpływa na jakość ostatecznego efektu wizualnego.

  Oprócz sof oferujemy również ławkę w kształcie litery Y – stąd jej nazwa Ypsilon. Ona również może być wielofunkcyjna – najczęściej klienci wybierają ją jako siedzisko, ale świetnie sprawdza się również jako stolik czy element ozdobny. Można je łączyć w większe konstrukcje, a cechą charakterystyczną tego modelu jest wewnętrzne podświetlenie. Przeznacza się go do stosowania głównie w przestrzeniach zamkniętych ze względu na jego większą delikatność i wrażliwość na działanie warunków atmosferycznych.

  Snack-bar, czyli szybkie przekąski na wyciągnięcie ręki

  Meble eventowe to nie tylko miejsca przeznaczone do siedzenia, ale również te, na których eksponujemy jedne z najważniejszych elementów każdego wydarzenia – posiłki. Mobilny bar zakąskowy stanowi odpowiednią propozycję dla tych organizatorów, którzy podczas swojego wydarzenia umożliwią gościom degustację przystawek lub niewielkich dań. Wzrok konsumentów przyciągnie oświetlenie LED, przyczyniając się do zwiększenia ich apetytu, uwydatniając walory estetyczne przygotowanych posiłków. Mini desery, słodkie i słone przekąski, fontanna z płynną czekoladą, a nawet tort weselny – wszystkie z nich można umieścić na estetycznej platformie w pięknej otoczce dowolnej dekoracji eventowej. Obojętne, czy korzystasz z usług firm cateringowych, czy poczęstunek przygotowujesz samodzielnie. Każdy jego rodzaj podaj na oferowanym przez nas snack-barze, który w odpowiedni sposób zachęci Twoich gości do degustacji.

  Meble eventowe to również oświetlenie

  Wynajem mebli eventowych we Wrocławiu nie ogranicza się wyłącznie do barów i kanap do siedzenia. W Eventpoint zdajemy sobie bowiem sprawę, że przy organizacji i obsłudze eventów istotny jest nawet najdrobniejszy szczegół. Jednym z nich jest odpowiednie oświetlenie miejsca wydarzenia. Aranżacja zależy głównie od charakteru imprezy i oczekiwań zarówno organizatora, jak i jego gości. Inaczej wyglądać będzie dyskotekowe, kolorowe światło, a inaczej przyciemnione i rozproszone. Wszystkie te możliwości zapewniają lampy LED dostępne w ofercie naszej firmy.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *