Przejdź do treści

Meble Eventowe Wrocław – Agencja Eventowa Eventpoint

Wygodne sofy z nowoczesnym oświetleniem LED, smaczne przekąski na wyciągnięcie ręki i delikatne prosecco – brzmi jak marzenie? To oferta naszej agencji eventowej, która uświetni przebieg każdego wydarzenia. Jeżeli planujesz wynająć meble eventowe Wrocław jest dobrym miejscem ze względu na specjalistyczną opiekę i wsparcie techniczne doświadczonych pracowników Eventpoint. Oferujemy zestawy idealne na prywatne imprezy, eventy firmowe i nie tylko. Proponujemy designerskie wyposażenie wnętrz i stylowe meble produkowane przez włoską markę Slide.

Eventpoint oferuje wynajem m.in. krzeseł i stołów, mobilnych barów, lamp i sof z atrakcyjnym podświetleniem LED. Wykorzystuje się je głównie podczas targów, konferencji czy spotkań szkoleniowych, wesel, bankietów, gal, pikników, eventów firmowych i wszelkich imprez plenerowych. Potrzebne są zatem niemal zawsze – każdy chce przecież wygodnie spędzić swój czas podczas eventu. Wysoka estetyka wizualna pozwala nam także na obsługę prestiżowych wydarzeń promocyjnych, marketingowych czy medialnych. Wynajem mebli prowadzimy rzetelnie i z zachowaniem terminowości. Tworzymy przestrzeń, która zachęca do uczestnictwa w wydarzeniu, zaskakuje oraz tworzy niepowtarzalny klimat. Zastosowanie oświetlenia LED dodaje aranżacji uroku i nastrojowości. Choć stacjonujemy we Wrocławiu, wynajmujemy profesjonalne meble eventowe na terenie całego kraju. Usługę realizujemy wraz z transportem i montażem.

Meble eventowe Wrocław – mamy te, których potrzebujesz!

Profesjonalna wypożyczalnia mebli eventowych powinna posiadać w swoim asortymencie wiele elementów wystroju potrzebnych do zaaranżowania imprez o różnej charakterystyce. My oferujemy m.in. mobilny bar, bar prosecco, snack-bar, lampy i sofy z podświetleniem LED. Ich stosowanie dopuszczalne jest zarówno w aranżacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Posiadamy meble tapicerowane, dobrej jakości, odporne na działanie warunków atmosferycznych i zanieczyszczenia. Oferujemy również wynajem namiotów.

Namioty eventowe można rozstawić w niemal dowolnym miejscu zarówno w lecie, jak i w zimie. Nasza wypożyczalnia namiotów rozszerza więc usługi Eventpoint o wydarzenia organizowane także w okresie zimowym. Taka kompleksowa obsługa umożliwia klientowi wypożyczenie w jednym miejscu wszystkich elementów potrzebnych do zorganizowania każdej imprezy.

Poszukujesz mebli eventowych we Wrocławiu lub innych częściach Polski? Zobacz, co oferujemy.

Meble eventowe Wrocław – nasza oferta

Mobilny bar i bar prosecco

Oferujemy mobilny bar, którego celem jest upowszechnienie kultury picia koktajli alkoholowych oraz bezalkoholowych. To rozwiązanie odpowiednie zarówno na imprezy, podczas których większość gości spożywa alkohol, jak i dla tych, którzy z różnych względów utrzymują abstynencję. Drink bar jest również nowoczesną propozycją na aranżację kącika weselnego podczas tego pięknego przyjęcia. Mogą się na nim znaleźć różnorodne rodzaje trunków, co pozwala sprostać gustom smakowym wszystkich gości.

Prosecco wprost z baru mobilnego dostępne jest podczas całego wydarzenia. Idealnie schłodzone z musującymi bąbelkami – o wszystkie te szczegóły dba nie sommelier, ale mobilny bar prosecco. Nowoczesna technologia umożliwia nam podawanie klientom i gościom organizowanego wydarzenia tego trunku w niecodziennych warunkach. Wino może nam towarzyszyć nie tylko w porze obiadowej, ale również podczas relaksu, spotkania towarzyskiego, zawodowego, a nawet imprezy integracyjnej czy pikniku. Dzięki naszej agencji również weselne powitanie Młodej Pary może wyglądać zjawiskowo i niecodziennie, a pierwszy toast zapadnie na długo w pamięci wszystkich gości. Oferowany przez nas bar prosecco nie tylko dba o podniebienia klientów, ale również gwarantuje doskonały efekt wizualny – mieści się i dopasowuje do każdej przestrzeni.

Snack-bar

Oferujemy mobilny bar zakąskowy, na którym można podać najpyszniejsze przystawki i przekąski umilające czas gościom wydarzenia. Estetyczny wygląd i możliwość jego dowolnej konfiguracji w aranżowanej przestrzeni – to główne zalety wypożyczanego sprzętu. Delikatne oświetlenie LED przyciąga wzrok konsumentów, dbając o to, by z blatu snack-baru sukcesywnie znikało proponowane przez organizatorów jedzenie. Słone przekąski, słodkie smakołyki, deserki, a nawet tort – wszystkie z nich można podać w pięknej otoczce.

Lampy i sofy z podświetleniem

Aby aranżacji dodać intymności i klimatu romantyzmu stosuje się głównie przyciemnione, rozproszone światło. Kolorowe, migające lampy LED będą natomiast sprzyjały zwróceniu uwagi uczestników wydarzenia i ich skupieniu w określonej części zajmowanej przestrzeni oraz nadaniu jej imprezowego charakteru. Jednolite, jasne światło zapewni gościom możliwość dokładnego zapoznania się z prezentowaną ofertą, produktem lub usługą. Wszystkie te opcje dostępne są w ofercie agencji eventowej Eventpoint. Odpowiedni nastrój zapewniają jednak nie tylko lampy. Również w naszych sofach zainstalowano oświetlenie LED dostosowane indywidualnie do potrzeb i preferencji każdego klienta. Mogą zachęcać do odpoczynku, zapoznania się z broszurami reklamowymi, rozmowy czy finalizacji transakcji. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie, ograniczone jedynie fantazją użytkownika.

Wynajem mebli eventowych na imprezy – szczegóły usługi

Meble oraz sprzęt eventowy wynajmujemy w dowolnych, pożądanych przez klienta konfiguracjach. Wszystkie szczegóły usługi ustalamy indywidualnie podczas rozmowy. Musimy poznać Twoje preferencje i indywidualne oczekiwania, by w optymalny sposób dobrać sprzęt odpowiadający potrzebom aranżowanego wydarzenia. Wysokiej jakości meble udostępniamy w nienagannym stanie, dbając o ich odpowiedni transport i montaż. Zwykle czas wynajmu wynosi 1, 3 lub 5 dni. W niektórych przypadkach istnieje również możliwość wynajmu długoterminowego.

Posiadamy także odpowiednie samochody przeznaczone do transportu wynajmowanego sprzętu. Ich zastosowanie umożliwia bezpieczne dostarczenie nowoczesnych mebli w każdą lokalizację. Wynajem mebli eventowych prowadzimy na terenie całej Polski. Co ważne, z naszej oferty może skorzystać każdy. Nie kierujemy jej bowiem wyłącznie do tych klientów, u których samodzielnie kreujemy przebieg całej imprezy.

Meble eventowe Wrocław – w Eventpoint szybko i kompleksowo.

Dodatkowym atutem dla wypożyczanych mebli na event będzie skorzystanie z oferowanego przez naszą agencję baru kawowego oraz automatu do drinków Mixologiq.

Zalety wypożyczalni

Najistotniejszą zaletą wypożyczalni mebli eventowych jak brak konieczności ich kupna na własność. Wypożyczone meble można zastosować w dowolnym dla siebie terminie, bez konieczności ich magazynowania i serwisowania. Sprzęt dostarczamy w stanie idealnym. Wypożyczalnie oszczędzają jednak nie tylko pieniądze swoich klientów, ale również ich czas. Organizacja eventów pochłania bowiem znaczne zasoby czasowe. Korzystając z usług firm zewnętrznych, klient ustala dokładny termin dostarczenia mebli na miejsce imprezy. Daje mu to dużą swobodę w planowaniu oraz pozwala na zajęcie się pozostałymi formalnościami. Wypożyczalnia zajmuje się również transportem mebli oraz ich rozstawieniem w miejscu docelowym. Nasi przedstawiciele służą radą i pomocą podczas aranżacji wydarzenia.

Dzięki działalności wypożyczalni możliwe staje się urządzenie wnętrza lub obszaru plenerowego w dowolnie wybranym przez siebie stylu. Kierując się motywem przewodnim wydarzenia, warto wziąć pod uwagę estetykę oferowanych przez agencję mebli i sprzętu. Eleganckie meble stają się bowiem udogodnieniem, z którego wielu klientów korzysta właśnie ze względów na ich walory wizualne.