Przejdź do treści

Automat do drinków Wrocław – Agencja Eventowa Eventpoint

Obecność barmana (człowieka) nie jest aktualnie konieczna, by na imprezie móc częstować gości znanymi i lubianymi drinkami zarówno zawierającymi alkohol, jak i tymi bezalkoholowymi. Automatyczny barman stwarza możliwości, o jakich jeszcze kilka lat temu organizatorzy eventów nawet nie myśleli. Dlatego, by móc sprostać wymaganiom klientów oraz odpowiedzieć na ich potrzeby, należy na bieżąco monitorować nowinki techniczne, zwłaszcza w branży eventowej. Mixologiq jest nowoczesnym rozwiązaniem i odpowiedzią na stale rosnące potrzeby klientów – to profesjonalny automat do drinków. Wrocław to jedno z nielicznych miejsc na mapie Polski, w którym można go wynająć. Wszystko dzięki ofercie Eventpoint.

Drink gotowy w 30 sekund? To możliwe! Dla tych, którzy pragną uświetnić przebieg organizowanej przez siebie imprezy za pomocą serwowanych na miejscu napojów, udostępniamy automat Mixologiq. Umożliwia on klientom wybór spośród aż 300 zaprogramowanych drinków wykonywanych w kilku krokach. Wystarczy wybór podajnika na napoje i odpowiedniego drinka, by wkrótce cieszyć się jego niepowtarzalnym smakiem. Automat do drinków sprawia, że Twoi goście mogą degustować pyszne koktajle, a Ty wcale nie musisz zatrudniać profesjonalnego barmana. Ze względu na stosunkowo niewielką ilość firm oferujących automat do drinków, Wrocław jest polskim pionierem w tej materii. Posiadaliśmy go bowiem jako pierwsi i przez pewien czas jako jedyni w Polsce.

Zastosowanie Mixologiq gwarantuje zadowolenie każdego gościa imprezy. Maszyny tej nie może zabraknąć zarówno podczas spotkań o charakterze rodzinnym, jak i firmowym. Często organizuje się bowiem m.in. pikniki lub spotkania integracyjne, których nieodłączną częścią jest sączenie bezalkoholowych lub procentowych trunków.

Nasz automat dowozimy do klientów na terenie całego kraju. W ramach usługi przygotowujemy urządzenie do działania, obsługujemy je w trakcie eventu, zapewniamy kostkarkę do lodu, szkło i kieliszki do drinków oraz owoce i rurki do dekoracji koktajli.

Mobilny barman – koktajl w 30 sekund

Automatyczny barman przygotowuje wybranego drinka na podstawie jedynie dwóch kliknięć wykonanych na panelu dotykowym. Automat sam odmierza odpowiednią ilość alkoholu, soków, syropu oraz dodatków (mięty, kostek lodu, ćwiartek cytryn czy limonki). Wyróżnia go szybkość przygotowania napojów – trafiają one w ręce gości w średnim czasie 30 sekund. To sprawia, że maszyna do drinków jest niezwykle wydajna – może wykonać około 120 drinków w godzinę. Taki rezultat jest fizycznie nie do osiągnięcia przez barmana mieszającego drinki własnoręcznie. Mixologiq zapewnia również stałą jakość napojów i ich walorów smakowych oraz atrakcyjność procesu przygotowawczego.

Wyposażony jest w 20 podajników na napoje. 10 z nich przechowywanych jest w temperaturze pokojowej, 10 natomiast pozostaje schłodzonych. Maszyna ma również wbudowaną lodówkę, a w interfejsie istnieje możliwość zindywidualizowania większości przepisów.

Mixologiq – automat do drinków Wrocław

Oferowany przez nas automat do drinków pomaga przyciągnąć do siebie klientów lub gości wydarzenia, głównie ze względu na szybkość i efektowność swojego działania. Korzystając z urządzenia, unika się również marnowania produktów niezbędnych do wytworzenia określonej liczby drinków oraz bałaganu wynikającego z przelewania i rozlewania cieczy. Nic się nie stłucze, nie rozleje oraz nie wygeneruje dodatkowych kosztów.

Mixologiq do działania potrzebuje jedynie dostępu do prądu. Wykonano go z najwyższej jakości podzespołów odpornych na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia. Ta cecha gwarantuje mu niezawodność. W interfejsie administratora wynajmujący może stworzyć własne przepisy na koktajle, urozmaicić już powstałe lub spersonalizować te, które już wstępnie skonfigurowano. Automat napełniany jest podajnikami na napoje w różnych kształtach i o różnorodnych pojemnościach. Za pomocą ekranu dotykowego, w który wyposażono urządzenie, użytkownik dokonuje prostego wyboru drinka, który chce wykonać. Po krótkiej chwili może on delektować się niepowtarzalnym smakiem napoju wykonanego przez Mixologiq.

Automat do drinków we Wrocławiu – lepszy niż barman?

Automatyczny barman robiący kolorowe i zjawiskowe drinki w mgnieniu oka to jedna z najczęściej polecanych atrakcji na przyjęcie weselne. Jednak nie tylko tam potrafi zrobić furorę. Konferencje, festiwale, bankiety, urodziny, pikniki – barmix sprawdzi się wszędzie. Mixologiq oczarowuje gości, zapewniając im również niezłą atrakcję – przyrządza drinki na ich oczach. Wszystkie etapy są widoczne dla użytkownika, co znacznie sprzyja przyciągnięciu jego uwagi i wzbudzeniu zainteresowania. Może cieszyć również dzieci lub osoby niepijące. Istnieje bowiem możliwość skomponowania bezalkoholowych koktajli na bazie soków i syropów. Każdy gość zasługuje na łyk czegoś pysznego!