Przejdź do treści

Wynajem Segway Wrocław – Agencja Eventowa Eventpoint

Segwaye to nowoczesne, pojazdy elektryczne umożliwiające szybkie przemieszczanie się i sprawiające mnóstwo frajdy podczas jazdy. Oferujemy wynajem Segwayów na eventy, imprezy integracyjne, akcje promocyjne, marketingowe, targi, gry miejskie oraz zwiedzanie Wrocławia. Jeśli szukacie ciekawej propozycji aby urozmaicić swoją imprezę, to Segwaye będą znakomitym pomysłem!

Jazda Segwayem jest bardzo prosta i intuicyjna i polega na balansie ciałem w kierunku, w którym chcemy się poruszać. W miejscu imprezy tworzymy bezpieczny tor do jazdy na którym, po przeszkoleniu, pod okiem naszych wykfalifikowanych instruktorów, jeżdżą uczestnicy imprezy.

Segway zwiększa zauważalność i wzbudza duże zaciekawienie podczas eventów, targów, wystaw, promocji i prezentacji produktów. Istnieje możliwość pełnego obrandowania na życzenie klienta. Segway jest uniwersalny – nadaje się do jazdy po ulicach, deptakach i parkach. Elektryczny napęd sprawia, że otwarte są dla niego każde drzwi – centra handlowe oraz hale targowe.

W naszej flocie znajdują się pojazdy Ninebot Elite+. Zapewniamy dowóz we wskazane przez klienta miejsce, obsługę oraz, w razie potrzeby, ustawienie toru przejazdu.